Krepšelis  

Nėra prekių

Pristatymas 0,00 €
Viso 0,00 €

Pirkti

Prekių katalogas

Naujos prekės

Šiuo metu nėra naujų prekių

Facebook

 

 PREKIŲ GRĄŽINIMO TAISYKLĖS

Prekių grąžinimas ir keitimas vykdomas vadovaujantis ūkio ministro 2001 m. birželio 29 d. įsakymu Nr. 217 patvirtintomis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis" bei ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintomis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis".

Nusipirkę netinkamos kokybės drabužį, avalynę ar aksesuarą, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo jos pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama į kokybišką prekę arba Jums grąžinami sumokėti pinigai per 14 darbo dienų.

Kokybiški drabužiai, avalynė ir aksesuarai gali būti grąžinami tik per teisės aktuose bei mūsų Pirkimo-pardavimo taisyklėse nurodytą terminą 14 dienu ir tik laikantis tam tikru reikalavimų. Grąžinamas daiktas privalo būti pilnai sukomplektuotas. Už pilną daikto sukomplektavimą ir supakavimą atsakote Jūs. Jeigu daiktas nėra pilnai sukomplektuotas ir tinkamai supakuotas, Mes ar Mūsų atstovas nepriima daikto grąžinimui.

Daiktas turi būti grąžinamas toje pakuotėje, kurioje jis buvo pristatytas. Pakuotė turi būti nesugadinta, švari, tinkamai paruošta ir įpakuota.

Prekes grąžinimo išlaidas apmoka prekės pirkėjas.

Kokybiški apatiniai drabužiai negali būti grąžinami.


Grąžinimo terminai ir forma 
 

  • Prekę galite grąžinti per 7 dienas nuo siuntos gavimo.
  • Apie grąžinimą reikia pranešti nedelsiant el.paštu info@pirkim-pigiau.com
  • Grąžinant prekę privaloma užpildyti “Patogu pirkti ONLINE”  elektroninės parduotuvės Grąžinimo formą. Šią formą atsiūsimel.paštu.
  • Prekės grąžinamos originalioje prekės ir siuntos pakuotėje.

 
Prekės išvaizda
Prekės nebus priimamos atgal, jei:
 

  • Buvo vartojamos (dėvimos, avimos, ir pan.)
  • Buvo sugadintos
  • Nebuvo išsaugotos jų vartojamosios savybės
  • Prarado prekinę išvaizdą
  • Nuo jų buvo nuimtos fasho ir originalios etiketės
  • Buvo nepaisoma į duotus išmatavimus ar spalvą

 
Negrąžinamos ir nekeičiamos prekės
 
• Vyriški  bei moteriški apatiniai marškiniai bei apatinis trikotažas.

Pinigų grąžinimo procedūra 
 
Jūsų gražinamos prekės pristatomos į sandėlį, kuriame įvertinama grąžintos prekės būklė,t.y. ar gaminiai grąžinti laikantis aukščiau nurodytų sąlygų. Jei sąlygų buvo nesilaikoma, pinigai grąžinami nebus. Dėl prekės pristatymo ar atsiėmimo tokiais atvejais bus tariamasi individualiai. Jei sąlygų buvo laikomasi, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą ne vėliau kaip per 14 darbo dienų nuo prekės grąžinimo datos. 


Naujos prekės

Šiuo metu nėra naujų prekių